800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMARIN pokoje

Resort Amarin se nachází asi 3 km (40-60 min. chůze) od centra města Rovinj. Turistické středisko je obklopeno zelení, květy a mořem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort Amarin se nachází asi 3 km (40-60 min. chůze) od centra města Rovinj. Turistické středisko je obklopeno zelení, květy a mořem. Veškeré ubytovací kapacity jsou přes zimu 2012/2013 renovovány na 3* (nový nábytek, sociální zařízení).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky typu Standard C2 mají SAT/TV, TEL, balkon/terasu s nábytkem (stůl, židle, slunečník), velikost cca 20 m2. Pokoje Superior B21*** jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Pokoje Superior B21 mají kuchyňský koutek s plynovou ploténkou a ledničkou, mají trezor a vysoušeč vlasů, terasu/zahrádku s nábytkem (stůl, židle, slunečník).

Vybavení

Hostům je ve středisku k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, 2 restaurace á la carte, aperitiv bar, taneční terasa, pizzerie, snack bary, taverna, pivnice, cukrárna, TV sál, směnárna, kadeřnický salón, supermarket, stánek s novinami, telefonní bankomaty, ambulance. Pro děti je tu dětské hřiště (uvnitř komplexu). Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Pro dospělé v rámci animace: ranní gymnastika, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, škola tance, míčové hry, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show. K dispozici je kulečník, videohry, stolní fotbal.

Stravování

Polopenze - švédský stůl.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, střelnice, kuželky, půjčovna jízdních kol, potápěčská základna, vodní sporty a další.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s upravenými plochami na slunění, betonové, vzdálené cca 100-300 m. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Istrie

12°C Oblačno

×