800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMARIN STUDIA (RENOVOVANÁ)

  • Pláž cca 300 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Turistické středisko Amarin se nachází cca 4km severně od Rovinje a je známo pod bývalým názvem MONSENA - naturist. Tento program zde byl zcela ukončen a středisko je provozováno od roku 2005 podobně jako Villas Rubin, je však na lepší úrovni.
Komplex má 262 bungalovů a 249 apartmánů . Začátkem roku 2013 došlo k renovaci celého komplexu a přešel na 4*. Je zde nový a větší venkovní bazén a nová moderní restaurace.

Poloha

do 300 m od moře.

Vybavení

pizzerie, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, diskotéka, televizní místnost, grill bar, kafé bar, ambulance, stánek s novinami, internetový kout, supermarket, masážní salón, obchod s ovocem a zeleninou, verčerní hudba.

Sport a zábava

tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, petanque, túry na kolech, vodní pólo, půjčovna skútrů, škola potápění, půjčovna sportovních potřeb.

Stravování

Polopenze

Počasí

Istrie

18°C Jasno

×