Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Rovinj

AMARIN STUDIA (RENOVOVANÁ)

  Poloha a popis

  Popis

  Turistické středisko Amarin se nachází cca 4km severně od Rovinje a je známo pod bývalým názvem MONSENA - naturist. Tento program zde byl zcela ukončen a středisko je provozováno od roku 2005 podobně jako Villas Rubin, je však na lepší úrovni.
  Komplex má 262 bungalovů a 249 apartmánů . Začátkem roku 2013 došlo k renovaci celého komplexu a přešel na 4*. Je zde nový a větší venkovní bazén a nová moderní restaurace.

  Poloha

  do 300 m od moře.

  Vybavení

  pizzerie, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, diskotéka, televizní místnost, grill bar, kafé bar, ambulance, stánek s novinami, internetový kout, supermarket, masážní salón, obchod s ovocem a zeleninou, verčerní hudba.

  Sport a zábava

  tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, petanque, túry na kolech, vodní pólo, půjčovna skútrů, škola potápění, půjčovna sportovních potřeb.

  Poznámka

  DÍTĚ DO 2 LET BEZ LŮŽKA SE STRAVOU (v doprovodu s rodiči) - ZDARMA !!!

  Stravování

  Polopenze