800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KATARINA

  • Hotel se nachází na překrásném zalesněném ostrově Sv. Katarina
  • Vzdálenost od pláže je cca 50 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel se nachází na překrásném zalesněném stejnojmenném ostrově Sv. Katarina. Na ostrově je krásná mediteránská vegetace, upravené cesty a parky z 19. století.

Vybavení

restaurace, bar u bazénu, aperitiv a cocktail bar, WI-FI na recepci ZDARMA,

Ubytování

klimatizované 2 lůžkové pokoje v hlavní budově se sprchou a WC, TV, fénem, telefonem, sejfem, minibarem, WI-FI, balkonem nebo terasou. Klimatizované pokoje typu 1/2 SUITE - se nachází v depandanci a jedná se o 2lůžkový pokoj a denní místnost, pokoje typu 1/ H4 FAMILY se nachází také v depandanci a jedná se o dvě 2lůžkové ložnice (jedna s patrovou postelí), spojeny dveřmi. Všechny pokoje mají sprchu a WC, TV, telefon, minibar, sejf, fén, balkon nebo terasu.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně formou bufetu a večeře výběr z menu se salátovým bufetem.

Pláž

oblázková, kamenitá, skalnatá cca 50 m.

Sport

venkovní bazén a whirlpool, dětský bazén, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, pronájem šlapadel a kánoí, animace pro děti i dospělé, mini klub pro děti 4-11 let.

Doplňující informace

spojení s Rovinjí je uskutečňováno kyvadlovou lodní dopravou z přístaviště Delfín, cca 150 m od hotelu Park směr centrum Rovinje, která je pro hosty hotelu Katarina ZDARMA. Plavba trvá cca 15 min - nejsou přepravovány osobní automobily (možnost parkování na parkovišti Valbruna - ZDARMA, převoz klientů a zavazadel z přístaviště na parkoviště a zpět je zahrnut v ceně ubytování. V přístavišti je nutno o převoz požádat). Pokoj 1/ 2 SUITE prodej pouze na vyžádání.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Istrie

11°C Jasno

×