800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



VILLAS RUBIN apartmány (renovováné)

  • Středisko obklopeno zelení a mořem
  • Mnoho sportovních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Resort Villas Rubin se nachází asi 3 km od centra města Rovinj. Turistické středisko je obklopeno zelení, květy a mořem. Veškeré ubytovací kapacity jsou od roku 2012 renovovány na 3* (nový nábytek, sociální zařízení).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu Standard C21 se nacházejí v patrovém pavilonu pod názvem CERE. Tyto pokoje typu Standard C21 mají SAT/TV, TEL, balkon/terasu s nábytkem (stůl, židle, slunečník), velikost cca 20 m2.

Vybavení

Hostům je ve středisku k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, 2 restaurace á la carte, aperitiv bar, taneční terasa, pizzerie, snack bary, taverna, pivnice, cukrárna, TV sál, směnárna, kadeřnický salón, telefonní bankomaty, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, dětský klub, dětské hřiště, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, tobogán, ambulance, stánek s novinami, zábavné centrum, supermarket, pivnice, verčerní hudba, taverna, stánek s občerstvení.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Pro děti je tu dětské hřiště (uvnitř komplexu). Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Pro dospělé v rámci animace: ranní gymnastika, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, škola tance, míčové hry, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show.
Je zde venkovní bazén se sladkou vodou, jeden dětský bazén též se sladkou vodou, s tobogánem (přímo u pláže, tobogán je za poplatek).
K dispozici je kulečník, videohry, stolní fotbal. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, střelnice, kuželky, půjčovna jízdních kol, potápěčská základna, vodní sporty a další. WI-FI je k dispozici bezplatně ve společných prostorách.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s upravenými plochami na slunění, betonové, vzdálené cca 100-300 m. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Počasí

Istrie

19°C Skoro jasno

×