800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS RUBIN PAVILONY (renovované)

  • Vzdálenost pláže cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se asi 3 km (40-60 min. chůze) od centra města Rovinj. Turistické středisko je obklopeno zelení, květy a mořem.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu Standard C21 se nacházejí v patrovém pavilonu pod názvem CERE. Tyto pokoje C21 mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, WI-FI připojení k internetu, balkon/terasu s nábytkem (stůl, židle, slunečník), velikost cca m2.

Vybavení

Hostům je ve středisku k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, 2 restaurace á la carte, aperitiv bar, taneční terasa, pizzerie, snack bary, taverna, pivnice, cukrárna, TV sál, směnárna, kadeřnický salón, supermarket, stánek s novinami, telefonní bankomaty, ambulance. Pro děti je tu dětské hřiště (uvnitř komplexu). Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Pro dospělé v rámci animace: ranní gymnastika, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, škola tance, míčové hry, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show. Je zde venkovní bazén se sladkou vodou, jeden dětský také se sladkou vodou, s tobogánem (přímo u pláže, tobogán za poplatek). WI-FI je k dispozici bezplatně ve společných prostorách.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s upravenými plochami na slunění, betonové, vzdálené cca 100-300 m. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

K dispozici je kulečník, videohry, stolní fotbal. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, střelnice, kuželky, půjčovna jízdních kol, potápěčská základna, vodní sporty a další.

Strava

Polopenze.

Počasí

Istrie

17°C Oblačno

×