800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS RUBIN studia s polopenzí (renovované)

Villas Rubin - nachází se asi 3 km (40-60 min. chůze) od centra města Rovinj. Turistické středisko je obklopeno zelení, květy a mořem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Villas Rubin - nachází se asi 3 km (40-60 min. chůze) od centra města Rovinj. Turistické středisko je obklopeno zelení, květy a mořem.

Ubytování

Nově jsou zavedeny pokoje s polopenzí typu studio pro max. 3 osoby***, které byly renovovány r. 2000: studio-denní místnost s manželskou postelí, možnost přistýlky (rozkládací gauč, tyto pokoje mají SAT/TV, TEL, trezor, vysoušeč vlasů). Studia mají terasu (předzahrádku) s venkovním nábytkem.

Vybavení

Hostům je ve středisku k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, 2 restaurace á la carte, aperitiv bar, taneční terasa, pizzerie, snack bary, taverna, pivnice, cukrárna, TV sál, směnárna, kadeřnický salón, supermarket, stánek s novinami, telefonní bankomaty, ambulance. Pro děti je tu dětské hřiště (uvnitř komplexu).

Stravování

Polopenze.

Pláž

Do 300 m od moře. Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s upravenými plochami na slunění, betonové, vzdálené cca 100-300 m. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, střelnice, kuželky, půjčovna jízdních kol, potápěčská základna, vodní sporty a další. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Pro dospělé v rámci animace: ranní gymnastika, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, škola tance, míčové hry, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show. Je zde venkovní bazén s mořskou vodou, jeden dětský též s mořskou vodou, s tobogánem (přímo u pláže, tobogán za poplatek cca 2 kuny/1 jízda). K dispozici je kulečník, videohry, stolní fotbal.

Počasí

Istrie

15°C Jasno

×