800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELVEDERE depandance

Depandance Belvedere se nachází cca 1 km od centra města Umag, ve středisku Punta. Jde o starší secesní budovu navazující přímo na hotel Sipar.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Služby hotelu Sipar : Depandance Belvedere v Umagu se nachází cca 1 km od centra města ve středisku Punta. Jde o starší secesní budovu navazující přímo na hotel Sipar. Má 18 dvoulůžkových pokojů (z toho 12 s možností přistýlky) bez balkonu. Veškeré služby využívá klient v hotelu Sipar, což je obrovská cenová výhoda pro naše klienty.
Animace pro děti v hotelu Sol Umag. Domácí zvířata nejsou povolena. Pláže jsou upravené, betonová plata nebo travnaté v borovém háji, pozvolný vstup do moře, v moři místy pásek. Ke sportovnímu vyžití slouží 3 tenisové dvorce, škola tenisu, vodní sporty a další. Do místa jezdí v pravidelných intervalech turistický vláček.
Hostům je k dispozici klimatizovaná hotelová restaurace, restaurace á la carte s venkovní terasou na moři, aperitiv bar, 3 malé sály pro semináře apod., snack bar na pláži. Hotel má vnitřní bazén s mořskou vodou (uzavřen od června do 15. října), 3 venkovní bazény s mořskou vodou, z toho dva jsou dětské. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Služby doplňuje kosmetický a kadeřnický salón.

Trezor na recepci , obchod s občerstvením, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, kosmetický salón.

Sport a zábava

Tenisové dvorce, vodní sporty, škola tenisu.

Stravování

Polopenze s nápoji.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Istrie

13°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL KANEGRA

HOTEL KANEGRA

Chorvatsko, Istrie, Umag

Cena od: 853 Kč

Pro skupinu:

×