800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMELIÁ ISTRIAN VILLAS apartmány

  • Přírodní kamenité, betonové cca 500 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vily Meliá Istrian Villas jsou součástí komplexu Sol Stella Maris, který se nachází cca 2 km od centra města Umag, je obklopen mediteránskou zelení a překrásným parkem a leží podél mořského pobřeží. Tento komplex je rozdělen na samostatné 3 části: Meliá Istrian Villas, Sol Amfora a Sol Stella apartmány. Meliá Istrian Villas a APT Sol Amfora mají společné centrální parkoviště, z něhož dopravuje do jednotlivých vilek nebo apartmánů zavazadla recepce elektrickými vozíky.

Ubytování

Meliá Istrian Villas jsou jednopodlažní luxusní vilky různých typů (naše CK nabízí 2 typy pro 4-6 osob). Všechny vily mají kompletně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, LCD SAT/TV, telefon, bezplatný internet, klimatizaci, trezor.
Villa 2+2 - 42 m2 + 17 m2 terasa, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, kuchyň s denní místností a gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 děti), terasa/zahrádka.
Villa 4+2 - 58 m2 + 17 m2 terasa, 2 dvoulůžkové ložnice, dvě sociální zařízení, kuchyň s denní místností a gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 děti), terasa/zahrádka.

Vybavení

Internetový koutek na recepci, bezplatné WIFI připojení k internetu v celém komplexu. Ve středisku jsou restaurace á la carte, pizzerie, cukrárna, centrální restaurace, snack bary, kafé bary. Dále jsou zde 2 venkovní bazény s mořskou vodou (jeden pro děti). Středisko také nabízí směnárnu, bankomat, supermarket, obchody, ambulanci, dětské hřiště. Možnost kotvení soukromých člunů a jachet (kapacita 80 lodí). Komplex zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku: Club 4 (od 8 měsíců do 4 let), Club 8 (5-8 let), Club 13 (9-13 let), Teenage Club (14-17 let), kluby fungují cca od poloviny června do konce srpna. Pro dospělé zde organizují různé sportovní a kulturní programy (např. jóga, pilates, aquaerobik), zábavné a hudební večery (od poloviny června do poloviny září).

Stravování

Vlastní. Možnost příplatku polopenze, ta se podává formou švédských stolů v restauraci Stella Maris a musí ji čerpat všechny osoby v apartmánu.

Pláž

Pláže jsou částečně přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře, vzdálené cca 100-500 m.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové centrum, které má 15 tenisových dvorců (noční hraní tenisu, škola tenisu), stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro malou kopanou, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází fotbalové hřiště, jezdecké centrum, potápěčské centrum.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Istrie

10°C Převážně oblačno

×