800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOL GARDEN ISTRA VILLAGE

  • Nachází se cca 200 m od přírodní kamenité pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Village Sol Garden Istra se nachází cca 3 km od centra města Umag ve středisku Katoro, je obklopen borovicovým hájem a zelení. Depandance je součástí hotelu Sol Garden Istra. Má jako jeden z mála na celém jadranském pobřeží, 15 specializovaných pokojů pro vozíčkáře.

Ubytování

Pokoje v depandanci jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále nabízíme i rodinné pokoje, které jsou propojené vnitřními dveřmi 2/2. Pokoje mají balkon, klimatizaci, minibar, SAT/TV, TEL, přípojku na internet, vysoušeč vlasů, trezor.

Vybavení hotelu

Hostům jsou k dispozici 3 hotelové restaurace, restaurace á la carte, lobby-aperitiv bar, Playstation koutek, místnost s různými hrami, různé obchody, internetový koutek, vnitřní bazén se sladkou vodou (25 x 6 m). Hotel má nově vybudované wellness centrum, které nabízí několik různých saun, whirlpool, relaxační místnost, veliké fitness studio, fitness programy od trenérů, masáže a další. Hotel má nový aquapark - komplex venkovních bazénů, různých tvarů a velikostí, s vodopády, s různými vodními atrakcemi. Najdeme zde také pizzerii, cukrárnu, snack bar a další. Tým Sol Meliá zajišťuje celodenní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku, např. pro děti 5-12, další od 4 do 8 let, 14-17 let a další. Pro děti je zde nově vybudované dětské hřiště.

Vybavení

Pláže jsou přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, vzdálené cca 200 m.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží nově vybudované sportovní centrum, které nabízí 14 tenisových dvorců venkovních a 2 kryté, školu tenisu, několik hřišť pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, vodní skluzavky cca 400 m od hotelu.

Strava

Polopenze.

Počasí

Istrie

18°C Převážně oblačno

×