800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELVEDERE pavilon

  • Pavilony obklopeny zelenou vegetací
  • K dispozici venkovní bazén

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Komplex Belvedere má překrásný pohled na panorama Vrsaru a je jenom 0,5km vzdálen od městečka. Pavilony jsou obklopeny zelenou vegetací, která postupně klesá k upraveným plážím.

Ubytování

Pokoje v pavilonech mají balkony směrované na moře (ve výhledu místy brání vzrostlé stromy), SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů, trezor, malou ledničku, klimatizaci, WI-FI internet. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky (gauč). Pokoje Premium jsou v 1. řadě u moře. Ubytování je v několika řadách. První tři řady se jde po schodech, třetí a čtvrtá řada je spojena eskalátory.

Pláž

Pláže jsou pěkné, kamenné a štěrkovité, vydlážděné, vzdálené 50-200m. Část pláže pro děti s pozvolným vstupem do moře, je uměle vytvořená štěrkopískem.

Vybavení

Hostům je k dispozici centrální klimatizovaná hotelová restaurace, bar, kavárna, veliká taneční terasa. V komplexu Belvedere je venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma.
Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show. Pro děti je tu menší dětské hřiště. Pro dospělé v rámci animace: aerobik, aquaerobik, zumba, různé sportovní turnaje. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa Belvedere. Půjčovna jízdních kol, vodní sporty. Sportovní centrum je v blízkosti (10 min. pěší chůze) „Porto Sole“ - viz. hotel Pineta.

Strava

Polopenze.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

3°C Jasno