800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOVERSADA pavilony

  • Kametnité pláže s betonovým sluněním cca 300 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Nudistické centrum Koversada je jedním z nejznámějších takovýchto středisek v Evropě. V náručí nedotčené přírody a čistého moře zde našli nudisté z celého světa své ideální místo, kde strávit léto. V roce 1972 se zde uskutečnil 13. světový kongres nudistů, od té doby je toto nudistické centrum definitivně zařazeno mezi světovou nudistickou nabídku. Dříve jméno Koversada nosil jenom jeden ostrůvek, dnes je Koversada prostor s miliony čtverečních metrů trávníků se středozemním rostlinstvem a s padesáti tisíci čtverečními metry pláží.
Kempovat můžete na samotě nad Limským zálivem, s vlastním připojením vody a kanalizace, na ostrůvku Koversada, na který se dostanete přes most, ale kam nemůže automobil, ale i na pasekách, kde jste obklopeni lidmi, kteří si přejí léto prožít stejným způsobem.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat i ve zdejších pokojích a apartmánech. Naproti ostrůvku jsou pokoje s polopenzí a o něco skromnější jsou ty s pohledem na Limský záliv. Pokoje mají sociální zařízení, lednici, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu.
Apartmány mají vždy vybavenou kuchyň včetně kávovaru, denní místnost, ložnici(e), balkon nebo terasu, klimatizaci, SAT/TV, TEL, trezor, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, bezplatné WI-FI připojení na internet.

Vybavení

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace „Amfora“, dále několik restaurací, pizzerií, snack barů, dvě samoobsluhy, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, ambulance, směnárna, taneční terasa.
Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa.
Kemp má několik sociálních zařízení se sprchami, teplou vodou, s možností připojení elektriky a vody. Je zde dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, nabídka vodních sportů.

Pláž

Pláže jsou kamenité s betonovými platy na slunění. Jeden díl pláže je nasypán pískem a přizpůsoben dětem. Koversada má 5 km pláží.

Strava

Polopenze.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: neuvedeno

Počasí

Istrie

13°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY VYBRANÉ VRSAR

APARTMÁNY VYBRANÉ VRSAR

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Cena od: 981 Kč

Pro skupinu:

×