800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAČJAK pavilony a bungalovy

Pavilony leží na tichém a malebném poloostrově uvnitř středomořské zeleně, vzdálené asi 6 km od centra města Crikvenica. Pavilony jsou směrovány k moři, výhled není zaručen. Pláže jsou pěkné – s malými kamínky a pískem, vzdálené 200-300m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Pavilony leží na tichém a malebném poloostrově uvnitř středomořské zeleně, vzdálené asi 6 km od centra města Crikvenica. Pavilony jsou směrovány k moři, výhled není zaručen. Pláže jsou pěkné – s malými kamínky a pískem, vzdálené 200-300m. Na pláž se dostanete po schodech. Stravování je v centrální restauraci, která je situována na nejvyšším výběžku poloostrova s krásnou terasou. Hostům je k dispozici restaurace s aperitiv barem, taneční terasa, TV místnost, disko klub, snack bar, menší obchod, parkoviště. Pro děti je zde dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry a další. Do centra města jezdí pravidelná autobusová doprava, v sezóně pak turistický vláček.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, jednoduché, vybavené starším nábytkem, bez balkonu. Nově nabízíme bungalovy 1/2+2. Přistýlky jsou na předchozí vyžádání.

Strava

Švédský stůl (od 18.6. do 17.9.); snídaně švédský stůl a večeře výběr z menu (pro ostatní termíny), cena neobsahuje nápoje k večeři.