800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL UVALA SCOTT

  • Hotel se nachází v krásné zátoce Dubno
  • Klimatizovaná centrální restaurace

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotelový komplex Uvala Scott se skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, které je vzdáleno cca 1 km od Kraljevice. Tato zátoka přilákala svojí krásoui anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do své smrti roku 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně.

Ubytování

Pokoje typu Standard jsou dvoulůžkové s možností přistýlky nebo jednolůžkové, tyto pokoje nemají balkon a všechny jsou situované na mořskou stranu. Pokoje typu Superior mají klimatizaci, SAT/TV, lednici, balkon (cca 2 m2 ).

Vybavení

Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný kafé bar, mini-market, obchod se suvenýry, místnost s kulečníkem, sauna, diskotéka, taverna s živou hudbou (20.6.-5.9.).

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, vodní sporty a další.

Pláž

Pláže jsou betonové s přímým vstupem do moře. Dětská část je písková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Možnosti ubytování

×