800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY FAMILY NOVI

  • Vzdálenost od města Novi Vinodolski je cca 1,5 km
  • Široká nabídka sportovních aktivit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

moderní středisko, ve svahu v borovém háji, cca 1,5 km od města Novi Vinodolski.

Vybavení

v areálu - restaurace, cocktail bar, pizzerie, beauty salon, směnárna, kongresové centrum, obchůdky, terasa.

Ubytování

luxusní klimatizované apartmány - typ 1/2+1 Premium FAMILY (pro 2 dospělé a dítě do 12 let) - velikost cca 55 m2 - 2lůžková ložnice, denní místnost s možností přistýlky, balkon na mořskou stranu, typ 1/2+2 Premium FAMILY (pro 2 dospělé, 1 dítě do 18 let a 1 dítě do 12 let) - velikost cca 75 m2 - dvě 2lůžkové ložnice (z toho jedna s patrovou postelí), denní místnost, balkon na mořskou stranu, typ 1/4 Premium FAMILY - velikost cca 75 m2 - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), denní místnost, balkon do zahrady a na moře, vždy vybavený kuchyň. kout, kávovar, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefon, fén, sejf, lednice, koupelna s vanou a WC typ 1/4 Deluxe - velikost 90 m2 - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), denní místnost, terasa s posezením orientovaná na moře, typ 1/6 Deluxe - cca 100 m2 - tři 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, dvě s oddělenými lůžky), denní místnost, terasa s posezením orientovaná na Kvarnerský záliv, vždy vybavený kuchyň. kout, kávovar, myčka nádobí, 2 x LCD TV, WI-FI ZDARMA, telefon, fén, sejf, lednice, koupelna s vanou a WC, druhá koupelna se sprchou a W

Stravování

vlastní.

Pláž

hotelová pláž oblázková, kamenitá, cca 50-300 m.

Sport

3 venkovní bazény, dětský bazén, wellness centrum (jedno z největších v Evropě - 10 000 m2), vnitřní bazén, whirlpool, dětské městečko (nafukovací hrady, hřiště, prolézačky atd.), tenisové centrum (4 kurty), stolní tenis, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, potápění, animace pro děti, vodní sporty.

Doplňující informace

klienti mají ZDARMA - vstup do venkovního bazénu, dětského hradu, vstup do wellness centra NoviSpa - za poplatek 10 EUR/osoba/den - vnitřní bazén s mořskou vodou, finské a turecké sauny, relax zóna, fitness (vše pouze pro osoby od 16 let), lehátka a slunečníky u bazénů ZDARMA v omezeném množství. Parkování za poplatek cca 10 EUR/den - platí se na místě. U apartmánů kauce 200 EUR - platí se na recepci, vratná v den odjezdu. Nárok na ubytování vzniká po 16 hodině.

Možnosti ubytování

×