Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Vis | Selce

Hotel Amabilis

   Hodnocení

   4.5103 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají celkově k dispozici 31 pokojů. Pasažéři mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde restaurace, jídelna, snídaňový salónek, bar, pokojová služba, konferenční místnost a fax. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   V kabinách je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Ke standardu většiny kabin patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Také je zde sejf a minibar. Kabiny mají varnou konvici/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a WiFi (zdarma). Hosté najdou na pokoji domácí obuv. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Hotel má bazén a krytý bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například fitness studio, spa, saunu, parní lázeň, hammam, kosmetický salon a masáže.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Pasažéři si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248