Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Kvarner | Selce

SELCE

Shrnutí hodnocení
Vynikající
5

Hodnocení našich klientů


pátek 01. 06. 12
"Selce hotel Selce"
10
S pobytem v hotelu Selce jsme byli velmi spokojeni
10
"Poloha a pláž""Hotel stojí na nábřeží u přístaviště, z oken orientovaných na moře je výhled na přístaviště, které ale nijak neobtěžuje hlukem návštěvníky. Nejbližší pláž byla vzdálená 100 metrů od hotelu, jen trochu vadil betonový podklad. Dále od hotelu byly i písčité pláže. "
10
"Hotel a úroveň vybavení""Dobře vybavený hotel. Byli jsme ubytováni v 1.patře v pokoji s výhledem na moře. Pokoj byl dobře vybaven - klimatizace, lednička, televize ; výtah v hotelu. Menší problém s parkováním u hotelu - parkoviště bylo obsazeno a okolní uličky jsou velmi úzké."
10
"Služby a personál""Služby na dobré úrovni, každodenní úklid, personál nerušil návštěvníky, příjemná obsluha při stravování, možnost připojení k internetu, trezor"
10
"Zábava, sport, strava""Hotel disponuje fitness centrem, v okolí pláže, sportovní centrum, aquapark. Strava formou švédských stolů - snídaně, večeře - bohatý výběr, nealkoholické nápoje , káva a čaj zdarma k jídlu. Já jsem si zamilovala ke snídani smažená jablíčka v těstíčku, ke kterým jsem si ještě dávala značnou porci bílého tvarohu."