800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLéčivé bylinky ostrova Dugi otok

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den – sobota:

v poledních hodinách ubytování v hotelu Luka u moře, oběd, individuální volno, večeře, odjezd do Sali – Ravanac na setkání klap a jejich vystoupení (místní pěvecké sbory), nocleh.

2. den – neděle:

snídaně, prohlídka severní části ostrova Dugi otok a pěší procházka cestičkami bylinek s doprovodem odborného průvodce (nutné přihlášení den předem v TU Sali), oběd, individuální volno, večeře, nocleh.

3. den – pondělí:

snídaně, návštěva NP Kornati za příplatek 28 EUR/os., průvodce odborník na léčivé bylinky v np, vstupné v ceně, oběd na lodi, volno na koupání, večer návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. den – úterý:

snídaně, den otevřených dveří v parku přírody Taleščica – procházka cestičkami léčivých bylinek s odborným průvodcem v délce cca 5 km, pozdější oběd, individuální volno, večeře, nocleh.

5. den – středa:

snídaně, návštěva kláštera v Zaglavu a kostela sv. Marie v Sali. Dopolední návštěva botanické rezervace „Salské pole“ a seznámení se s mytologickými bytostmi Peteročići, oběd, individuální volno, večeře, přednáška o aromatických a léčivých bylinkách a jejich použití, nocleh.

6. den – čtvrtek:

snídaně, „tvůrčí bylinkářská dílna“ – sběr a zpracování bylinek v Eko závodě Barbaroža v Zaglavu, oběd, pěší výlet na kopci ostrova Dugi otok, popř. individuální volno, večeře, nocleh.

7. den – pátek:

snídaně, trh ostrovních výrobků – kromě možnosti nákupů výrobků uvidíte setkání místní kapel, „salské kolečko“, kulturní program, tradiční oběd s vínem a sardelemi, návštěva známé továrny „Mardešić“ s výrobou rybích konzer, večer, nocleh.

8. den – sobota:

snídaně, odjezd.

Náš názor

Program vhodný pro všechny klienty se zájmem o přírodu a bližší poznání krás ostrova Dugi otok za velmi výhodnou cenu.

Počasí

Dalmácie jižní

23°C Polojasno

Dalmácie severní

21°C Polojasno

Istrie

19°C Skoro jasno

×