800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTELY BELLEVUE, PLITVICE, JEZERO

Území vyhlášeno již v roce 1949 národním parkem. Kotlina - obklopená hustě zalesněnými horami - ve které je 16 větších a menších jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. Díky terasovité poloze jsou jezera propojena vodopády. Plitvická jezera jsou zanesena na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO. Leží mezi Karlovacem a dalmatským pobřežím, resp. Kvarnerským zálivem. Lze kombinovat se všemi hotely v tomto katalogu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Ubytování v blízkosti jezer. 16 jezer s křišťálově čistou vodou.

Poloha

území vyhlášeno již v roce 1949 národním parkem. Kotlina, obklopená hustě zalesněnými horami, ve které je 16 větších a menších jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. Díky terasovité poloze jsou jezera propojena vodopády. Plitvická jezera jsou na seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO. Leží mezi Karlovacem a dalmatským pobřežím, resp. Kvarnerským zálivem.

Pláž

jezero cca 300 m.

Vybavení

hotel Bellevue (NN): vedle hotelu Plitvice. 74 pokojů, recepce, snídaňová místnost a společenská místnost. Hotel Plitvice (NN): nad jezery, přímo u vstupu do parku. 51 pokojů, lobby bar a restaurace. Hotel Jezero (NNN): hlavní hotel v této lokalitě s 229 pokoji, recepcí, restaurací a barem.

Ubytování

hotel Bellevue: dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 14 m2, se sat. TV, telefonem (za poplatek), sprchou, WC. Hotel Plitvice: dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A): cca 18 m2, s telefonem (za poplatek), sat. TV, minibarem, sprchou, WC. Hotel Jezero: dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A/C3A): cca 15 m2, s telefonem (za poplatek), sat. TV, minibarem, sprchou, WC, balkonem.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou výběru z menu.

Wellness

za poplatek v hotelu Jezero: sauna, vířivka a masáže.

Info

parkování: hotelové parkoviště; domácí zvíře: zdarma, povoleno pouze v hotelu Bellevue; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Poznámka k rezervaci: cena vstupenek do parku není zahrnuta v ceně ubytování.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

×