800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMajáky

Po celém chorvatském Jadranu si můžete pronajmout jeden z majáků (Savudrija, Rt. Zub, Sv. Ivan na Pučini, Porer, Veli Rat, Prišnjak, Sv. Petar, Pločica, Struga, Sušac, Palagruža).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

po celém chorvatském Jadranu si můžete pronajmout jeden z majáků (Savudrija, Rt. Zub, Sv. Ivan na Pučini, Porer, Veli Rat, Prišnjak, Sv. Petar, Pločica, Struga, Sušac, Palagruža).

Vybavení

pronájem vybavených majáků se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid. K majákům se lze ve většině případů dostat autem, a to jak po pevnině, tak přejezdem trajektem, na místě je parkoviště.

Ubytování

vzhledem k rozličnosti majáků uvádíme pouze krátký popis, podrobnější informace rádi poskytneme na vyžádání. Savudrija, Prišnjak – apt. pro 4 os. – 2 ložnice se 2 lůžky, Rt. Zub – apt. pro 6 os. – 3 ložnice se 2 lůžky, Sv. Ivan na Pučini a Porer – 2 apt. pro 4 os. – jeden 2 ložnice se 2 lůžky, druhý – jedna ložnice se 2 lůžky a druhá s palandou, Veli Rat – apt. pro 3 os. – ložnice se 3 lůžky a apt. pro 4 os. – ložnice se 2 lůžky a obytná místnost s gaučem, Sv. Petar apt. pro 4 os. – 2 ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj, Pločica – apt. pro 6 os. – 3 ložnice se 2 lůžky a apt. pro 8 os. – 4 ložnice se 2 lůžky, Struga – apt. pro 2 os. – ložnice se 2 lůžky, apt. pro 3 os. – ložnice se 2 lůžky a obytná místnost s gaučem, apt. pro 4 os. – 2 ložnice se 2 lůžky, apt. pro 5 os. – 2 ložnice se 2 lůžky, jedna s gaučem pro 1 os., Sušac – 2 apt. pro 4 os. – 2 ložnice se 2 lůžky, jeden apt. navíc obývací místnost, Palagruža – 2 apt. pro 4 os. – jeden s 1 ložnicí se 2 lůžky a obytnou místností se 2 gauči, druhý se 2 ložnicemi se 2 lůžky. Každý z majáků má koupelnu s WC a kuchyňku nebo kuchyň. kout v obytné místnosti.

Pláž

přímo na pláži, většinou kamenité nebo oblázkové

Náš názor

Vyberte si svůj vlastní maják a na chvíli se staňte strážcem bezpečnosti na moři.

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Převážně oblačno

Dalmácie severní

16°C Převážně oblačno

Istrie

16°C Skoro jasno

×