800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNárodní parky a přírodní krásy Chorvatska

  • Krásná historická města
  • Národní park Plitvice

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd v odpoledních hodinách.

2. den

Návštěva Národního parku Paklenica v pohoří Velebit, procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Prohlídka Zadaru, starobylého města s úžasnou atmosférou na poloostrově obehnaném opevněním. Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Šibeniku, prohlídka historického centra s katedrálou sv. Jakuba z 11. století. Přejezd do Národního parku Krka s proslulými vodopády, kaskádami a jezírky. Procházka u vodopádu Skradinski Buk, kde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů, možnost koupání. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva největšího města chorvatského pobřeží Splitu (UNESCO), prohlídka starého města s Diokleciánovým palácem, městským parkem a noblesním pobřežím s promenádami a kavárnami. Přejezd do Trogiru, jehož historické jádro města je na seznamu UNESCO, návštěva starého města obehnaného hradbami s paláci, kostely a měšťanskými domy, katedrálou sv. Vavřince s klenotnicí. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva známého národního parku Plitvická jezera (UNESCO) s jezírky, vodopády a kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. NP je tvořen soustavou 16 jezer spojených 90 vodopádovými kaskádami. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat v ranních hodinách.

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Jasno

Dalmácie severní

13°C Jasno

Istrie

14°C Jasno

×