800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNárodní parky Chorvatska

8-denní pobytově-poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd odpoledne.

2. den

Dopoledne prohlídka NP Plitvická jezera (UNESCO) tvořeného 16 terasovitě položenými jezery propojenými vodním tokem s množstvím vodopádů a peřejí na délce 8 km. Ubytování na Zadarské riviéře (5nocí). Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní fakultativní lodní výlet s rybím piknikem na Kornatské ostrovy, zastávka u jezera Telaščica, mož­nost koupání, procházka k útesům. Navečer návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka starého přístav­ního města Šibenik, kterému dominují pev­nost sv. Anny, katedrála sv. Jakuba, gotické kostely, renesanční radnice a biskupský palác. Odpoledne prohlídka vodopádů na řece Krka s možností koupání v NP Krka. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Ve­čeře a nocleh.

6. den

Snídaně. Celodenní výlet do NP Paklenica, turistika, jeskyně Manita peč, odpoledne možnost odpočinku na pláži. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

7. den

Snídaně. Po předání pokojů odjezd kolem poledne do Zadaru a prohlídka historického centra s římskými památkami a rotundou sv. Donáta. Osobní volno. Navečer odjezd zpět do ČR.

8. den

Návrat v dopoledních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

60 EUR.

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Jasno

Dalmácie severní

10°C Jasno

Istrie

12°C Jasno

×