800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNárodní parky Severní Dalmácie

NP Krka • Šibenik • NP Kornati • Zadar • NP Paklenica

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd z ČR.

2. den:

v dopoled. hodinách příjezd do Chorvatska na Zadarskou riviéru, individuální volno na koupání, popř. možnost návštěvy ostrova Pašman (možnost jízdy na kole na ostrov Ugljan individuálně, popř. pěší výlet na Čokovac), ubytování, nocleh.

3. den:

návštěva města Šibenik, historického centra s katedrálou sv. Jakuba z 11. století, přejezd do NP Krka, procházka u vodopádu Skradinský buk, možnost koupání, fakultativně projížďka loďkou do městečka Skradin a zpět nebo fakultativně projížďka motorovou loďkou k jednomu z nejkrásnějších vodopádů – Rošskému, možnost návštěvy ostrůvku Visovac s františkánským klášterem s cennou knihovnou. Nocleh.

4. den:

fakultativně celodenní výlet lodí do NP Kornati – nejpočetnějšího souostroví ve Středozemí s mnoha ostrovy, ostrůvky a útesy, členitým pobřežím se srázy dosahujícími až stometrové výše. V ceně výletu ochutnávka červeného a bílého vína, rakije, šťávy, k obědu ryba/maso, zelný salát a chléb. Nocleh.

5. den:

v ranních hodinách odjezd na krátkou návštěvu města Zadar – opevněného historického centra, přejezd do NP Paklenica – součásti pohoří Velebit, pěší túra kaňonem Velká Paklenica – nutná kvalitní obuv. Odjezd do ČR (prog. 3 noci), příp. návrat na ubytování a volno na koupání, nocleh (prog. 4 noci).

6. den:

příjezd do ČR (prog. 3 noci), příp. volno na koupání v moři, v pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR (prog. 4 noci).

7. den:

příjezd do ČR (prog. 4 noci).

Počasí

Dalmácie jižní

18°C Převážně oblačno

Dalmácie severní

15°C Slabý déšť

Istrie

18°C Převážně oblačno

×