800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejkrásnější místa jižní Dalmácie

Trasa 2: Split – Makarská – Mljet – Dubrovnik– Šipan – Korčula – Hvar – Split

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu


1. den (sobota): V poledních hodinách nalodění v přístavu ve Splitu, ubytování na lodi a odplutí podél makarské riviéry. Odpoledne je možné strávit plavbou a koupáním, pro milovníky adrenalinu je možno fakultativně vyzkoušet rafting na divoké řece Cetině. Nocleh na lodi v přístavu Makarská, romantickém středisku s mnoha restauracemi a bary.
2. den (neděle): S palmovou promenádou Makarské za zády odplutí k ostrovu Mljet. První zastávkou bude přístav Lovišče na polo ostrově Pelješac, po vykoupání pokračování k zelené perle Jadranu – ostrovu Mljet. Odpoledne je vyhrazeno ke koupání ve slaném jezeře, procházkám nebo projížďkám národním parkem.
3. den (pondělí): Ráno odplutí podél dubrovnické riviéry (s krátkou zastávkou na koupání ve vodách Jadranu) k citadele jižního Jadranu – mocnému Dubrovníku.
4. den (úterý): Plavba pod adriatickým sluncem k Elafitskému souostroví – ostrovu Šipan, dříve sídla mocných námořnických rodů, který dnes nabízí panenské pláže. Po vykoupání dále pokračování k trstenickému přístavu, kde je i nocleh.
5. den (středa): Po opuštění přístavu plavba s koupáním k dalšímu z jihodalmatských ostrovů - Korčule. Zakotvení v přístavu starověkého města Korčula, nocleh.
6. den (čtvrtek): Odplutí k nejdelšímu středodalmatinskému ostrovu Hvar, sluneční lázeň bude prostřídána koupáním, zakotvení v přístavu města Hvar. Nocleh.
7. den (pátek): Ráno odplutí z Hvaru podél romantických pláží a zálivů k ostrovu Brač. Většina dne bude vyhrazena koupání a slunění na jedné z nejkrásnějších dalmatských pláží – Zlatni Rat. Večer zakotvení ve Splitu, kde je soustředěno množství římských památek, z nichž nejkrásnější je palác císaře Diokleciána.
8. den (sobota): Po snídani vylodění a ukončení programu. Klienti, kteří si zakoupí autokarovou jízdenku, mohou využít zbytek dne k prohlídce Splitu, v odpoledních hodinách autokar odjíždí do vlasti.

Základní cena zahrnuje

• 7 noclehů ve vybrané kajutě na lodi
• 7 polopenzí (snídaně a obědy)
• zákonné pojištění dle zákona 159/1999Sb.

Povinné příplatky

• vstup do národních parků a pobytová taxa – platí se na místě cca 30 EUR

Naše tipy pro správnou volbu

bohatý program | možnost koupání

Počasí

Dalmácie jižní

24°C Polojasno

Dalmácie severní

22°C Skoro jasno

Istrie

19°C Jasno

×