800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BONACA BLUESUN - family

  • Pěkně vybavené pokoje
  • U večeře je třeba společensky vhodný oděv

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Bluesun Bonaca se nachází v bezprostřední blízkosti známé pláže „Zlatni rat“ v mírném svahu cca 800 m od centra městečka Bol na ostrově Brač.

Ubytování

Hotel je pavilónového typu s dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a s rodinnými pokoji (1/2+2). Komplex je určen zejména pro rodiny s dětmi.

Pokoje Superior mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, fén v koupelně, bezplatné WI-FI připojení k internetu, balkon a jsou situované na mořskou stranu. Rodinné pokoje mají navíc denní místnost se 2 lůžky, balkon nebo terasu.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV místnost, internetový koutek, obchod se suvenýry, taneční terasa. Hotel má venkovní bazén se sladkou vodou a dětský bazén. Hotel zajišťuje bohatou animaci s týmem animátorů pro děti i dospělé - živá hudba, zábavné programy na letní terase, pro děti mini klub a mini disko (v průběhu hlavní sezóny). Nachází se zde také dětské hřiště.

Stravování

All inclusive. U večeře je vyžadován společensky vhodný oděv (muži - dlouhé kalhoty).

Pláž

Pláže jsou oblázkové, cca 200 m od komplexu. Pláž „Zlatni rat“ je vzdálena cca 400 m.

Sport a zábava

V sousedním hotelu Elaphusa je wellness centrum. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a mnoho dalšího.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
×