800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TONKA

Super tip pro milovníky krásných pláží, které nabízejí soukromí, bohatý večerní program v centru města a skvělá poloha apartmánového domku v klidné zóně a v blízkosti pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ostrov Brač a především letovisko Bol patří k nejnavštěvovanějším místům Chorvatska. Světoznámá pláž Zlatni Rat (na kterou lze dojet lodičkou či vláčkem) a i celá řada dalších nádherných oblázkových pláží, krásné starobylé centrum s řadou kavárniček, konob a obchůdků, ale i diskotéka a velké tenisové hřiště a bohaté sportovní vyžití přilákají každý rok mnoho turistů. Apt. Tonka se nacházejí pouhých 100m od pláže u hotelu Bjela Kuča v malé uličce, útulný domeček nabízí klidné ubytování pro větší rodinu nebo partu přátel. Vzdálenost od centra je cca 350 m.

Ubytování

Vyvýšené přízemí: apt. pro 3. os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, TV, balkon, kuchyně s troubou a jídl. koutem, koupelna s WC. 1. patro: apt. pro 6–7 osob: skládá se z ložnice s manžel. lůžkem, ložnice s manžel. lůžkem a postelí s balkonem s nádherným pohledm na moře, ložnice s postelí, obytná místnost s kuchyň. koutem, TV, koupelna s WC, druhé WC samostatně, na vyvýšeném přízemí teráska.

Vybavení

Pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, klimatizace ve velkém apt., TV, parkování ve dvoře domu – 1 os. auto/apt., gril k dispozici.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Cca 100m od přírodní oblázkové pláže.

Náš názor

Super tip pro milovníky krásných pláží, které nabízejí soukromí, bohatý večerní program v centru města a skvělá poloha apartmánového domku v klidné zóně a v blízkosti pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×