800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME COMFORT

Apartmány v soukromí no name Comfort v Supetaru na ostrově Brač nabízíme 2-8lůžkové. Další apartmány v soukromí nabízíme též v oblasti Splitska, Postira.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Všechny apartmány jsou v soukromých vilách ve níže uvedených lokalitách. Jejich vzdálenost je od moře, pláže, obchodů i restaurací od 200m do 600 m. Nejblíže Supetaru ( zde se nachází přístaviště trajektu ) je Mirca. Je to malá vesnice nacházející se 3 km západně od Supetaru, směrem na Sutivan, na severním pobřeží ostrova Brače, založená roku 1579. Místo má kolem 350 obyvatel, kterým jsou k dispozici 2 markety s potravinami.
Restaurace Gumonca, která se nachází u samého moře nabízí široko daleko známé dalmatské speciality. Župní kostel Panny Marie od Pochodu byl vybudován roku 1733. Uvnitř kostela se nachází ‘Pieta’, kterou roku 1783 namaloval supetarský malíř Felix Tironi.
Ostrov Brač - Mirca se vyznačuje charakteristickou venkovskou atmosférou malého místa. Obyvatelstvo se tradičně zabývá pěstováním ovoce a vinné révy. Překrásné písčité pláže se stínem borovic nabízejí pravou středomořskou atmosféru, daleko od hluku a hemžení moderního života.
V lokalitách Supetar, Splitska, Mirca, Postira, Sutivan nabízíme ubytování v apartmánech pro 2 až 8 osob typu Comfort nebo Standard (ty prosím naleznate v dalších nabídkách zájezdů).
Další apartmány v soukromí nabízíme též v oblasti Splitska, Postira, Mirca, Sutivan - viz další nabídka zájezdů.

Poloha

Do 600 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 600 m
×