800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VELARIS RESORT-VRILO,VLAČICA

Pavilony Vrilo a Vlačica jsou součástí komplexu Velaris, který zahrnuje i hotel Amor nabízející hostům bar na střeše hotelu s panoramatickým a romantickým výhledem na záliv a okouzlující okolní přírodu. Centrum Supetaru nabízí pěší zónu s rušným nočním životem. Určeno klientům pouze na vlastní dopravu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Pavilony Vrilo a Vlačica jsou součástí komplexu Velaris, který zahrnuje i hotel Amor nabízející hostům bar na střeše hotelu s panoramatickým a romantickým výhledem na záliv a okouzlující okolní přírodu. Centrum Supetaru nabízí pěší zónu s rušným nočním životem. Určeno pouze klientům s vlastní dopravou.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře v malebné zátoce, cca 20 m od pavilonů. Na pláži – škola potápění, půjčovna šlapadel a skútrů, sprchy, lehátka a slunečníky (vše za poplatek).

Poloha

Komplex se nachází v zálivu Vela Luka v západní části Supetaru, v krásném prostředí borovicového parku, centrum je vzdáleno cca 450 m, pláž cca 20 m.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají v centrální restauraci formou bufetu.

Ubytování

Stylově laděné a moderně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem na moře nebo s francouzským oknem a výhledem do parku, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou. Možnost až dvou přistýlek pouze do pokojů s balkonem a výhledem na moře.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, centrální a elegantní klimatizovaná restaurace, bar, parkoviště. U hotelu Amor je menší bazén a dětský bazén. Komplex nabízí tenis s nočním osvětlením, stolní tenis, volejbal, dětské hřiště a bowling.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 450 m
×