800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KIMEN DEPANDANCE (renomovaná)

  • Pláž cca 150 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotel s depandancí Kimen se nachází na okraji zátoky, uprostřed přírodního parku středomořské vegetace. Leží přímo na pláži. Pokoje v hotelu jsou nově renovované, vybavené novým nábytkem, novým sociálním zařízením, mají klimatizaci, SAT/TV, minibar, balkon. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky, ale jen pro děti do 12 let (rozkládací křeslo) a jednolůžkové.
Jsou tu i pokoje určené pro invalidní osoby včetně vozíčkářů - pokoje park nebo mořská strana, v místnosti je jedno francouzské lůžko pro dvě osoby 140 x 200 cm a není tam možná přistýlka. Platí se cena stejná jako v běžných pokojích. Tyto pokoje jsou na vyžádání. Pokoje jsou v 1. patře (hotel má výtah), šířka dveří, koupelna + WC i pokoj jsou dělané na míru invalidním osobám s vozíkem, bez překážek. WC, které se nachází před recepcí, nemá schody, ale není přímo uzpůsobené = nemá madla, výšku, šířku atp. Pokud jde o hlavní vchod, ten má dole schody, takže klienti s vozíkem používají přístup přes jídelnu a terasu. Přístup na pláž je vyhovující, vede k ní cesta vhodná pro klienta s vozíkem, je pod hotelem. Ve vedlejším kempu Kovačine je i speciální vstup do vody pro vozíčkáře, ale ten nemáme vyzkoušený. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, restaurace, velká terasa s tanečními večery, aperitiv bar, TV místnost, wellness, sauna, kadeřnický salón. V ceně je připojení na Wireless internet. Všechny společné prostory jsou klimatizovány. Pro děti je zde dětské hřiště.
Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 60 m od hotelu. Pláž je vhodná pro děti. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, plážový volejbal, škola potápění, nabídka vodních sportů, pěší túry. Komplex zajišťuje animaci i pro děti (dětský klub).

Poloha

Do 150 m od moře.

Stravování

Polopenze.

Vybavení

směnárna, wellness centrum, WI-FI, aperitiv bar, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, dětský klub, dětské hřiště, sauna, verčerní hudba.

Sport a zábava

animace pro děti, vodní sporty, škola potápění, turistika, tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

KIMEN HOTEL

KIMEN HOTEL

Chorvatsko, Cres, Město Cres

Cena od: 6 680 Kč

Pro skupinu:

×