800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBOŽAVA HOTELOVÝ KOMPLEX: AGAVA/MIRTA rod. pokoje

  • Ubytování se nachází v borovém lese
  • Pláž je v blízkosti
  • Možnost připlacení plné penze

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popisy

Tyto pavilony leží rovněž v překrásném borovém lese a jsou výhradně s rodinnými pokoji po kompletní rekonstrukci. Recepcí i službami náleží k hotelu Lavanda a jeho pavilonům.

Ubytování

Agava - je zde 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2: jedna dvoulůžková ložnice, oddělena od obývací místnosti s rozkládacím lůžkem (přistýlka) zašupovacími dveřmi. V některých pokojích je v obývací části ještě jedno lůžko. Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, ledničku, vysoušeč vlasů, trezor, v koupelnách vanu. Balkon je situovaný na mořskou stranu nebo do parku (naše cestovní kancelář nemůže zaručit mořskou stranu).

Mirta - má 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2, vše v jedné místnosti, Základem jsou 2 řádná lůžka a rozkládací gauč (odděleno posuvnými dveřmi). Tři pokoje v přízemí jsou pro 5 osob a mají 3 řádná lůžka a rozkládací gauč pro 2 děti (rozměry 160 x 200 cm). Všechny 3 děti (do 12 let věku) zde mají slevu - v roce 2017 60 %!!! Všechny pokoje mají balkon, klimatizaci, SAT/TV, telefon, ledničku, vysoušeč vlasů, v koupelnách sprchu.

Vybavení

Hostům všech pavilonů (Lavanda, Agava a Mirta) je k dispozici: centrální recepce, směnárna, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, restaurace á la carte, kavárna, cukrárna, coctail bar, obchod se suvenýry a tiskem, venkovní bazén, fitness&wellnes centrum (masáže, sauna, tělocvična, vířivka). Parkování je bezplatné, nehlídané. WI-FI připojení k internetu je bezplatné v okolí recepce. Středisko organizuji jednou týdně Dalmatinský večer s místními specialitami a živou hudbou (klapa).

Pláž

Pláže před hotelem i celým střediskem jsou přírodní, skalnaté s betonovými i dřevěnými platy na slunění, vstupy do vody jsou před hotelem po žebříku. Po pěší promenádě borovým lesem můžete sejít k malým přírodním oblázkovým zátokám. Oblázková velká pláž s pozvolným vstupem je vzdálena cca 10 min. pěší chůze od hotelu a nalézá se v zálivu Opatičina . Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 5 km a jmenuje se Sakuran. Ze střediska k ní jezdí turistický vláček za 15 - 20 kn. Na této pláži se nachází i koktejl bar „ Long Island „.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití dále slouží 2 tenisové dvorce s nočním osvětlením, půjčovna loděk, jízdních kol, skútrů, stolní tenis. Je zde škola potápění, potápěčské centrum, dětské hřiště s velkým dětským hradem a bazénem.

Stravování

Polopenze s nápoji. NEOMEZENĚ NÁPOJE K VEČEŘI !!!
Možnost připlacení plné penze.

×