800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBOŽAVA HOTELOVÝ KOMPLEX: LAVANDA PAVILON

  • Klimatizovaná restaurace s terasou
  • Bohaté sportovní vyžití

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel je pavilonového typu. Má 3 samostatné pavilony. Nachází se v borovém lese přímo u moře.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (pro dítě do 18 let) a jednolůžkové. Mají balkon s pohledem na moře, klimatizaci, SAT/TV, TEL, malou ledničku, vysoušeč vlasů. Trezor na recepci za poplatek.

Vybavení

Hostům všech pavilonů (Lavanda, Agava a Mirta) je k dispozici: centrální recepce, směnárna, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, restaurace á la carte, kavárna, cukrárna, coctail bar, obchod se suvenýry a tiskem, venkovní bazén, fitness&wellnes centrum (masáže, sauna, tělocvična, vířivka). Parkování je bezplatné, nehlídané. WI-FI připojení k internetu je bezplatné v okolí recepce. Středisko organizuji jednou týdně Dalmatinský večer s místními specialitami a živou hudbou (klapa).

Pláž

Pláže před hotelem i celým střediskem jsou přírodní, skalnaté s betonovými i dřevěnými platy na slunění, vstupy do vody jsou před hotelem po žebříku. Po pěší promenádě borovým lesem můžete sejít k malým přírodním oblázkovým zátokám. Oblázková velká pláž s pozvolným vstupem je vzdálena cca 10 min. pěší chůze od hotelu a nalézá se v zálivu Opatičina . Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 5 km a jmenuje se Sakuran. Ze střediska k ní jezdí turistický vláček za 15 - 20 kn. Na této pláži se nachází i koktejl bar „ Long Island „.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití dále slouží 2 tenisové dvorce s nočním osvětlením, půjčovna loděk, jízdních kol, skútrů, stolní tenis. Je zde škola potápění, potápěčské centrum, dětské hřiště s velkým dětským hradem a bazénem.

Stravování

Polopenze s nápoji. NEOMEZENĚ NÁPOJE K VEČEŘI !!!
Možnost připlacení plné penze.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
Nákupní možnosti: 300 m
×