800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPRIVATNÍ APARTMÁNY DUGI OTOK

Hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístněn přímo v nedotčené přírodě s překrásným pobřežím a křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex Luka se skládá ze dvou samostatných hotelů - Menduly a Olivy. Transfer ze Zadaru k hotelu Luka a privátním pokojům v soukromých vilkách na ostrově Dugi otok je zajištěn lodí (pouze pro klienty s autobusovou dopravou). Privátní pokoje jsou umístěny nedaleko restaurace hotelu Luka přímo ve vesničce Luka se vzdáleností od moře cca 150 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístněn přímo v nedotčené přírodě s překrásným pobřežím a křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex Luka se skládá ze dvou samostatných hotelů - Menduly a Olivy. Privátní pokoje jsou umístěny nedaleko restaurace hotelu Luka přímo ve vesničce Luka se vzdáleností od moře cca 150 m.

Ubytování

UBYTOVÁNÍ - HOTEL: dvoulůžkové pokoje s TV, s možností 1 přistýlky možnost také jednolůžkové pokoje), s vlastním sociálním zařízením. Část pokojů s výhledem na moře a s balkonem.
UBYTOVÁNÍ - PRIVÁTNÍ POKOJE: dvoulůžkové pokoje, s možností 1 přistýlky s vlastním sociálním zařízením. Část pokojů s balkonem.

Vybavení

Restaurace (100 m od hotelu), společenská místnost, venkovní terasa.

Stravování

HOTEL A PRIVÁTNÍ POKOJE: plná penze, snídaně kontinentální, oběd a večeře - výběr z menu. Stravování je zajištěno v restauraci hotelu Luka.

Pláž

PLÁŽ - HOTEL LUKA: v bezprostřední blízkosti, oblázková s betonovými platy pro slunění, mírně se svažující, plytké vstupy do moře.
PLÁŽ - PRIVÁTNÍ POKOJE: cca 150 m vzdálená oblázková pláž.

Sport a zábava

Prostranství na volejbal, fotbal, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky. CHARAKTERISTIKA: v ceně 2 celodenní výlety - Národní park Kornati a Zadar!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×