800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LUKA - dotované pobyty 50+

Hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě nádherné zátoky s křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů Menduly a Olivy a samostatné restaurace přímo na pobřeží s otevřeným výhledem na moře, vzdálené 200 m od hotelu. Ostrov je spojen trajektem ze Zadaru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě nádherné zátoky s křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů Menduly a Olivy a samostatné restaurace přímo na pobřeží s otevřeným výhledem na moře, vzdálené 200 m od hotelu. Ostrov je dostupný trajektem ze Zadaru.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, SAT TV, vlastní soc. zařízení, část pokojů s balkonem a orientací na moře.

Stravování

plná penze – snídaně kontinentální, oběd a večeře výběr z menu.

Pláž

přímo u hotelu, prostorná betonová, s malou a velkou skluzavkou do moře, vstup do vody přímo z pláže nebo po žebříku. Podél pobřežní zátoky jsou přírodní kamínkové pláže s dostatkem soukromí a klidu ve vzdálenosti cca 100 až 400 m.

Sport a zábava

prostranství na volejbal, pétanque, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, basketbalový koš, skluzavky do vody, houpačky.

×