800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPobytově-poznávací zájezd - ostrov Dugi otok

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den -

 odjezd z ČR  

2. den -

v ranních hodinách příjezd do Chorvatska do Zadaru, individuální návštěva historického centra, přeprava lodí na ostrov Dugi otok, ubytování v rybářském městečku Luka, individuální volno, večeře, nocleh.  

3. den

 - snídaně, lodní výlet do národního parku Kornati, nejpočetnějšího souostroví ve Středozemí s mnoha ostrovy, ostrůvky a útesy. V ceně výletu ochutnávka červeného a bílého vína, rakije, šťávy, k obědu ryba/maso, zelný salát a chléb, koupání během výletu, návrat na hotel, večeře, nocleh.  

4. den

 - snídaně, návštěva západní části ostrovu Dugi otok  - pláž Saharun - největší písečná pláž na severodalmátských ostrovech + maják Veli Rat s nezapomenutelnou vyhlídkou, volno na koupání, večeře. Nocleh.  

5. den

 - snídaně, volno na koupání, odpoledne výlet do jeskyně Strašna peć - přeprava kombi + pěšky, večeře, nocleh.   

6. den

 - snídaně, pěší výlet na soukromé hospodářství (cca 6 km) - návštěva olivového a fíkového sadu s výkladem - 13 druhů fíkovníků, výlet bezplatně, odpoledne volno na koupání, večeře. 

7. den

 - snídaně, lodní výlet do parku přírody Telašćica se slaným jezerem Mir a srázy dosahujícími až 80 m výšky, koupání na jezeře, večeře, nocleh.  

8. den

 -  snídaně, fakultativně návštěva přímořského městečka Žman - návštěva soukromého hospodářství s chovem koz, degustace domácích výrobků a nápojů, přeprava místním autobusem, popř. pěšky. Volno na koupání, večeře, nocleh. 

9. den

 - snídaně, přeprava lodí do historického města Zadar, individuální volno k prohlídce města, nákupům, příp. koupání. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.  

10. den

 - příjezd do ČR.

Povinné příplatky

lodní lístky Zadar - Dugi otok a zpět (cca 20 EUR/os.), jízdenky místní dopravy - cca 25 HRK/1 jízda/os. - oba pooplatky splatné v místě.

×