800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyADRIATIQ HOTEL HVAR JELSA

  • Hotel obklopen mediteránskou vegetací
  • V blízkosti přírodní skalnatá pláž
  • Za hotelem písečná pláž
  • Ideální místo pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Hvar se nachází u letoviska Jelsa na chorvatském ostrově Hvar, obklopen mediteránskou vegetací.

Vybavenost

Recepce, restaurace, směnárna, parkování zdarma, vnitřn bazén s mořskou wodou (uzavřen v období letní sezony 15.6.-15.9.), venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa, SAT TV, telefon, některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. Dvoulůžkové pokoje jsou s možností jedné přistýlky.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběrem z menu. Odpolední svačina - káva nebo čaj, místní nealkoholické i alkoholické nápoje (víno, pivo podávané bufetovým způsobem), nealkoholické nápoje, teplé nápoje (instantní nebo překapávaná káva, kakao, horká čokoláda). Podávání jednotlivých nápojů nebo jídel neprobíhá neomezeně po celý cen, probíhá v konkrétních časech a na určených místech.

Pláž

přírodní skalnatá nebo betonová plata, vzdálena cca 5 min chůze od hotelu. Za hotelem malá písečná pláž (s hrubým pískem).

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis, fitness, mini-golf, půjčovna bicyklů, aut, skůtrů. Vodní sporty na pláži v blízkosti hotelu. Další možnosti v blízkém letovisku Jelsa, s možností návštěvy historických památek.

Náš názor

Místo pro klidnou dovolenou s ALL INCLUSIVE, vhodné pro rodiny s dětmi.

×