800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFONTANA ADRIATIQ RESORT APARTMÁNY DELUXE

  • Oblázkové pláže jsou vzdálené cca 100 m.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Resort Adriatiq Fontana, leží v mírném svahu v borovém háji, cca 1 km od centra městečka Jelsa. Resort má několik typů ubytování, které jsou umístěné v pavilonech situovaných na mořskou stranu.
Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové typu Comfort, Classic, Standard. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, ventilátor, koupelnu. Některé pokoje mají balkon/terasu. Pokoje typu Comfort mají navíc vysoušeč vlasů. Pokoje typu Classic, Standard nemají možnost přistýlky, pouze dětské postýlky (na vyžádání). Přistýlka je možná pouze v pokoji typu Comfort. Viz další nabídka zájezdů.

Ubytování

Apartmány Comfort** mají ložnici(e), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, telefon, koupelnu, ventilator, balkon nebo terasu.
1/3 STD - třílůžkové studio (vše v jedné místnosti
1/4 APT- dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby
1/6 APT- 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby.
-ceny těchto apartmánů naleznete v další nabídce zájezdů
Apartmány Deluxe**** jedná se luxusně zařízené apartmány, které mají ložnici(e), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem (včetně kávovaru a mikrovlnné trouby), SAT/TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.
1/2 STD - dvoulůžkové studio (vše v jedné místnosti)
1/4 APT- dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby,
1/6 APT- 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, recepce, aperitiv bar, směnárna, trezor na recepci (zdarma), venkovní bazén s mořskou vodou pro dospělé a děti, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, posilovna,
WI-FI. Pláže jsou oblázkové, betonová plata, vzdálené cca 100 m od resortu. Ke sportovnímu vyžití slouží v blízkosti 2 antukové tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, půjčovna skútrů a aut. Animace pro děti a dospělé od 1.6. do 30.9., dětský klub, živá hudba jednou týdně. Stravování je v centrální restauraci.

Vybavení

směnárna, trezor na recepci , WI-FI k dispozici dle popisu, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, dětský klub, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu, recepce centrální, večerní hudba.

Sport a zábava

tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna skútrů, posilovna.

Stravování

Vlastní.
Možnost příplatku stravování - snídaně a večeře.

Možnosti ubytování

×