800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIRENA

  • Vzdálenost od přírodní pláže je 200 m
  • Centrum města Hvar se nachází 2 km od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází v klidné zátoce Malé Garška, vzdálen 2 km od starého města Hvar. Klienti mohou využít odvoz minibusem od hotelu do města, který jezdí každou hodinu od 8:00 do 12:00 a od 19:00 do 23:00 hodin. Cena jízdenky v roce 2016 byla 15 KN na osobu. Pro pěší doporučujeme využít tunel v ulici nad recepcí, který pokračuje ulicí Pod stine, na jejímž konci vlevo nahoře se nachází market, cca 15 min. Za dalších 15 min. jste v centru Hvaru. Dominantu Hvaru tvoří pevnost Španjol, nebo-li Fortica, která je dotupná od náměstí sv. Štěpána. Kratší cesta přímo ze Sireny - výš nad hotelem se nacházejí nepoužívané apartmány. Mezi nimi jdete zarostým chodníkem do kopce, minete po levé ruce budovu městského sportovního centra (tenisové kurty, v provozu), dojdete na křižovatku se silnicí, zabočíte opět do kopce, minete lavičku s krásnou vyhlídkou a po chvíli jste na rozcestí ke Španjole, dobře označená a v té chvíli už viditelná, sestup do města nádherným mediteranským parkem je doslova požitkem.

Vybavení

Hotel je pavilonového typu a skládá se z pěti pavilonů (Levanda, Ružmarin, Kadulja, Vris, Maslina) a centrální budovy, kde je recepce, hotelová restaurace, lobby bar, internetový kout, WI-FI připojení možné u recepce a v lobby baru (recepční poskytne heslo), dále je tu klientům k dispozici TV místnost spojená s dětskou hernou, dobře vybavené fitness, all inclusive bar u bazénu, animace pro děti i dospělé. Bazén s mořskou vodou se nachází na zastřešené terase s výhledem na moře, kde večer hraje živá hudba pro všechny hosty. Bar v budově u pláže poskytuje placené služby. Vedle něj je dětské hřiště.

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s koupelnou, balkonem, telefonem, většina pokojů je s pohledem na moře, nelze zaručit. Některé pokoje mají klimatizaci (viz ceník). Všechny pokoje balkon mořská strana bez klima jsou v budově Maslina, což je boční budova u úzkého zálivu. Hotel nabízí buď polopenzi nebo službu all inclusive. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, půjčovna jízdních kol, skútrů, kajaků, šlapadel, škola potápění. Nad hotelem Sirena se v kopci nacházejí tenisové kurty - městské sportovní centrum, nezávislé na hotelu.

Pláž

Pláže jsou oblázkové, přírodní kamenité a betonová plata vzdálená cca 50 - 100 m.

Stravování

Polopenze, All inclusive.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km