800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RUBIN penzion

  • Oblázková a skalnatá pláž je vzdálená cca 50 m
  • Nachází se v tichém místě na začátku zálivu Pokrivenik

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Penzion Rubín, který je přímo na pobřeží, se nachází na tichém místě na začátku malebného zálivu Pokrivenik. V přízemí penzionu je restaurace, kde je možnost si připlatit polopenzi. Oblázková a skalnatá pláž je přímo před penzionem a nabízí výhledem na záliv a na pohoří Biokovo na protilehlé pevnině.
Na místě je nabídka sportovních aktivit: odvoz člunem do okolních nepřístupných zátok s krásnými oblázkovými plážemi, vodní skútry, motorové čluny.
Přízemí : Desetilůžkový apartmán (APT 10+3): má pět dvoulůžkových ložnic, velkou obývací místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, 5x sprchu a WC, terasy, je bez klimatizace. V apartmánu je možnost za příplatek až třech přistýlek.
1.patro : 2x třílůžkový apartmán (APT 3+2): má třílůžkovou ložnici, obývací místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, balkon. V apartmánech je možnost za příplatek až dvou přistýlek - rozkládací gauč v obývací místnosti.
Čtyřlůžkový apartmán (APT 4+3): má dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, terasu. V apartmánu je možnost za příplatek až třech přistýlek- dvě v ložnici, jedna v obývací místnosti.
Dvoulůžkové studio(STD 2): má dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, balkon park.
Třílůžkové studio (STD 3): má dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, balkon, moře.
2. patro : 2x třílůžkový apartmán (APT 3): má třílůžkovou ložnici, obývací místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, balkon. V apartmánech je možnost za příplatek až dvou přistýlek - rozkládací gauč v obývací místnosti.
Čtyřlůžkový apartmán (APT4+2): má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, 2x sprchu, WC, klimatizaci, balkon. V apartmánu je možnost za příplatek až dvou přistýlek v ložnicích.
Dvoulůžkové studio (STD 2): má dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, balkon, park.
Třílůžkové studio (STD 3): má dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, SAT/TV, sprchu, WC, klimatizaci, balkon, moře.

Poloha

Do 50 m od moře.

Stravování

Vlastní.
Možnost přikoupení stravování - snídaně, večeře.

×