Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Stari Grad

STUDIA HELIOS


  Poloha a popis

  Náš názor

  Areál skládající se z apartmánů Trim a studií Helios se nachází nedaleko od sebe v blízkosti tenisových kurtů u hotelu Arkáda.

  Poznámka

  transfer na ostrov Hvar: autokaroví hosté budou zavezeni autobusem do přístavu ve městě Split k trajektu v ranních/dopoledních hodinách (ze stejného místa je organizován odjezd, o jeho přesném čase budete vyrozuměni prostřednictvím sms, popř. partnera v den odjezdu v dopoledních hodinách). V přístavu si sami zakoupíte jízdenku na trajekt na ostrov a se zavazadly se individuálně přepravíte na ostrov (jízda trvá cca 2 hod na ostrov Hvar do letoviska Stari Grad). Dále na vyžádání za příplatek individuální transfer z přístavu do ubytovací kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu jezávislá na počtu osob. Nebo můžete využít místní dopravní prostředky. Pro cestu zpět vám doporučujeme si zkrátit čekání na autobus pobytem ve Splitu, kde je v trajektovém terminálu k dispozici úschovna zavazadel, směnárna i WC a nedaleko se nachází Diokleciánův palác, další památky a tržnice. (Orientační ceny trajektu: Split–StariGrad – 50 HRK/os./1 směr).
  Nástup možný i mimo sobotu - bližší info v CK.

  Poloha

  domky jsou rozmístěné v bohaté vegetaci na klidném místě a vzdálenost na pláž je cca 100–250 m podle pozice objektu. Vzdálenost od centra Stari Gradu je cca 900 m po promenádě a hotel Arkada je cca 150 m.

  Vybavení

  recepce, restaurace v hotelu Arkada, parking.

  Ubytování

  studia Helios pro 2–3 os. (cca 28 m2) - jedna místnost se 2 lůžky a přistýlkou na gauči, kuchyň. kout, koupelna s WC, všechny v přízemí s posezením na terase.

  Strava

  bez stravy, za příplatek možnost bufetové polopenze v hotelu Arkáda

  Služby za poplatek

  dětská postýlka 5 EUR/den (splatné v místě), domácí mazlíček 5 EUR/den, tenis, minigolf, malá kopaná, volejbal, stolní tenis, posilovna v hotelu Arkada.

  Počasí  12345678910111208162432°C