800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SENSES RESORT

  • Oblázková a skalnatá pláž se nachází cca 50 m od pavilonu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nově zrekonstruované středisko Senses resort (původně hotel Adriatic) je pavilonového typu a nachází se cca 2 km východně od městečka Vrboska, kam se klienti dostanou cestou podél mořského zálivu, večer osvětlenou.

Ubytování

Je zde celkem 172 pokojů ve třech pavilonech, obklopených borovicovým lesem. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky orientované buď na mořskou stranu nebo do parku. Dále jsou tu pokoje Suite, které se skládají z dvoulůžkové ložnice a z denní místnosti s rozkládacím gaučem, mají jednu koupelnu a jeden balkon, na který je vstup z obou místností, televizor je v denní místnosti.
Všechny pokoje jsou moderně vybavené, mají sociální zařízení, balkon nebo terasu, klimatizaci, telefon, SAT/TV, trezor, WI-FI připojení k internetu (bezplatné) a minibar.

Pokoj 1/2 - cena za dítě do 12 let, řádné lůžko - platí i v případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dosp. a osobou a 2 dětmi do 12 let (cena za každé dítě - jedno na řádném lůžku, druhé na přistýlce).
Pokoj 1/2 - cena za 2-3 děti do 12 let v samostatném pokoji - cena je za 1 dítě, děti jsou v samostatném 1/2 nebo 1/2+1 pokoji v doprovodu rodičů, kteří mají svůj samostatný pokoj.
Pokoj SUITE (31 m2) se skládá z dvoulůžkové ložnice a denní místnosti s rozkládacím gaučem, cena je za celý pokoj pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé soby a 2 děti do 12 let včetně polopenze bez rozdílu věku.

Vybavení

Hosté mají k dispozici zmíněnou restauraci s pohledem na moře, café bar, plážový bar, wellness s finskou saunou, hydromasážní vanou a výřivkou, malou tělocvičnu, parkoviště. Hotel má venkovní bazén se sladkou vodou a sluneční terasu s lehátky.

Stravování

Stravování je v centrální restauraci - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Pláž je oblázková a skalnatá, vzdálená pouze 50 m od pavilonů, lehátka a slunečníky jsou za poplatek, na pláži jsou sprchy.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště na košíkovou, pétanque, půjčovna kajaků, jízdních kol a další (za poplatek).

Možnosti ubytování