800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCORINTHIA HOTEL- GCT

  • Pláž cca 100 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotelový komplex Corinthia se skládá ze 3 budov, nachází se 100m od nejlepší pláže celého ostrova Krk. Centrum staré Bašky je vzdáleno10 min. pěší chůze. Pokoje v Corinthii jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové a také rodinné pokoje, suity pro 4 osoby. Hotelový komplex Corinthia se skládá ze 3 budov, nachází se 100m od nejlepší pláže celého ostrova Krk. Centrum staré Bašky je vzdáleno 10 min. pěší chůze. Pokoje v Corinthii jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové a také rodinné pokoje, suity pro 4 osoby. V tomto čísle zájezdu nabízíme dvoulůžkové pokoje standard bez balkonu, do parku (bez možnosti přistýlky).
Všechny pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, přípojku na internet.
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, směnárna, internetová kavárna, obchod se suvenýry, prodej denního tisku, VIP salon, bistro a restaurace á la carte s taneční terasou, lobby bar, konferenční místnost. Všechny společné prostory jsou klimatizované. Hotel má vnitřní bazén se sladkou vodou - dětský a pro dospělé, dále 2 whirlpooly, venkovní bazén se sladkou vodou - bazén pro dospělé s vodními efekty, 2 dětské bazény a dětská vodní skluzavku. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti a dospělé (červen až září), např. mini klub s dětským hřištěm. Dále je zde wellness centrum s různými druhy saun amasáží, salón krásy, solárium, kadeřnický salón. Pláže 2km dlouhé jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol a skútrů, škola potápění, windsurfing, turistika, další vodní sporty dle místní nabídky.

Poloha

do 100 m od moře

Stravování

Polopenze s nápoji