800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SMARTLINE ISLAND KRK

Nově rekonstruovaný smartline hotel na největším ostrově Chorvatska. Výborný poměr ceny a poskytovaných služeb.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Smartline hotel na největším ostrově Chorvatska. Výborný poměr ceny a poskytovaných služeb.

Poloha

centrum s restauracemi a bary cca 500 m.

Pláž

nově vybudovaná oblázková pláž je dostupná přes ulici cca 150 m. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži za poplatek.

Vybavení

hotel s 223 pokoji na 4 podlažích. V roce 2013 kompletně zrenovovaný. V hotelu k dispozici vstupní hala s internetovým koutkem, 2 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, 4 výtahy. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

pokoje (A1A/A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou a pokoje (A2A/A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, příjemně zařízené, se sat. TV, telefonem, sedacím koutem, individuální klimatizací/topením, WC, vanou nebo sprchou, fénem a některé s balkonem. A1A/A2A: strana do krajiny, bez balkonu. A1B/A2B: strana k moři, s balkonem. Komfortní pokoje (A2K): cca 18 m2, balkon, strana k moři. Apartmány (A4C): dvoupokojové apartmány pro 2 dospělé a 2 děti, cca 36 m2, bez možnosti přistýlek, obývací ložnice s francouzskou postel a dvoulůžkový pokoj, balkon, strana k moři. Rodinné pokoje (A4D): pro 2 dospělé a 2 děti do 11 let, cca 36 m2, 2 dvoulůžkové pokoje bez spojovacích dveří, bez možnosti přistýlek, balkon, strana k moři. Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu s širokým výběrem salátů. V úterý večeře při svíčkách. 1x týdně (čtvrtek) chorvatský večer.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

denní a večerní animační program pro děti i dospělé, sportovní program, show, bingo. Za poplatek: půjčovna jízdních kol, stolní tenis, 3 tenisové kurty s osvětlením, minigolf, různé vodní sporty.

Děti

dětské hřiště a herna, miniclub (2-12 let, červen-září), dětská postýlka na vyžádání v CK, cca 7 €/den.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 25.6.-26.8. denně/3 noci. Upozornění: vzhledem ke stavbě bazénu je na pláži vyhrazena část pro hosty Smartline, kde jsou lehátka zdarma. Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Podobné hotely v této lokalitě

VILLA LOVORKA depandance

VILLA LOVORKA depandance

Chorvatsko, Krk, Město Krk

Cena od: 1 056 Kč

Pro skupinu:

×