800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY JADROAGENT

  • Dobrá poloha ubytování
  • K dispozici venkovní grily
  • Možnost uschovat vlastní jízdní kola

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Apartmány Jadroagent se nacházejí poblíž centra Malinské, od hlavního městského koupaliště (pláž kamenitá, oblázková, s hrubým pískem) jsou vzdáleny cca 400 m. Obchody, restaurace, banka, autobusová zastávka, nemocnice, lékárna, tržnice, kavárny, cukrárny jsou vzdálené cca 150 - 400 m.

Vybavení

Komplex se skládá ze čtyř samostatných objektů: NIKO, LUKA, TONI a MAJA, ve které je i centrální recepce a možnost bezplatného připojení WI-FI. Objekty jsou obklopeny zelení a každý má své vlastní parkoviště. Hosté mají k dispozici 3 venkovní grily (jeden z nich je zastřešen), stolní tenis, badminton, dětské hřiště a hřiště na pétanque. Hosté mají možnost si přivést vlastní jízdní kola, parkování jízdních kol je v prostoru před recepcí.

Ubytování

Celkem je zde 33 apartmánů pro 2 až 6 osob:

1/2 APT- typ studio:18 m2, rozkládací gauč pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna, klimatizace, SAT/TV, balkon.
1/2+1 APT- typ studio: 25 m2, rozkládací gauč pro 2 osoby, rozkládací lůžko, vybavený kuchyňský kout, koupelna, klimatizace, SAT/TV, balkon. Doporučujeme obsadit 2 dospělými osobami + dítě max. do 13 let
1/4 APT: od 33 do 46 m2, 1 ložnice s francouzským lůžkem, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna, klimatizace, SAT/TV, balkon.
1/5 APT: 50m2, ložnice se 3 lůžky, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna, WC, klimatizace, SAT/TV, balkon. 1/5 APT jsou pouze v přízemí.
1/6 APT: 56m2, 2 ložnice s manželskými lůžky, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna, WC, klimatizace, SAT/TV, balkon.
V apartmánech nejsou k dispozici ručníky, hosté si je mohou pronajmout za poplatek na recepci nebo si vzít sebou vlastní ručníky.

Strava

Vlastní.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 400 m