800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyADRIATIC HOTEL

  • Komplex složen ze dvou budov
  • Pláže naleznete do 100 m od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento komplex se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Krk, přímo u moře, od centra města Omišalj cca 500 m.

Vybavení

Komplex se skládá z hlavní budovy - hotel Adriatic a dvou depandancí - Primorka a Marina. Hostům je k dispozici recepce, hotelová restaurace, restaurace á la carte, terasa, aperitiv bar, kavárna, disko bar, kadeřnický salón, masážní salón, obchůdek se suvenýry, pohlednicemi, poštovními známkami, směnárna, WI-FI internet v lobby baru zdarma. Restaurace a společné prostory jsou klimatizovány. Dále hotel nabízí výlety lodí, půjčování jízdních kol, skútrů, automobilů, lodí, potápění, vodní sporty a další. Jsou zde tenisové dvorce, minigolf, hřiště pro míčové hry (košíková, volejbal), stolní tenis a dětské hřiště na pláži (100 m od hotelu.

Ubytování

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, se SAT/TV, TEL, taktéž pokoje jednolůžkové. Hotel nerozlišuje pokoje s balkony, na mořskou stranu nebo park. Pokoje v depandanci jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a pokoje jednolůžkové.

Pláž

Pláže jsou oblázkové a kamenité s upravenými plochami na slunění, vzdálené cca 100-200m. Pod dětským hřištěm je vstup do vody i pláž upravená pro děti i neplavce s písčitým dnem. Na druhé straně zátoky, kde se hotely nachází, jsou vybudovány přečerpávací nádrže, ty však nijak neovlivňují čistotu moře (sledováno Unescem), ani poklid prostředí tohoto turistického střediska.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
×