800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY BALORDA

  • Domácí žijí v domě
  • Tiché místo s nádhernou přírodou

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Vila Balorda byla vystavěna v roce 2007. Nachází se v první řadě vil ve svahu asi 300 m nad přístavištěm. Domácí žijí ve druhém patře.

Ubytování

V přízemí vily se nachází 2 dvoulůžková studia s terasou do malé zahrádky, v prvním patře se nachází jedno dvoulůžkové studio a 2 apartmány typu 1/2+1-2, všechny s vlastním balkonem. Studia mají jednu místnost 34 m2 s francouzským lůžkem, kuchyňskou linkou s jídelním koutem, SAT/TV, klimatizaci. Sociální zařízení je samostatné. Mají možnost jedné přistýlky. Apartmány 1/2+1-2 mají oddělenou ložnici s francouzským lůžkem a obývací pokoj s kuchyňskou linkou. V obývacím pokoji je rozkládací gauč 200x150 cm pro jednu dospělou osobu nebo pro dvě děti. Apartmán má SAT/TV, klimatizaci, samostatné sociální zařízení.

Vybavení

Pro každý apartmán je před vilou zajištěno parkování pro jedno auto. K dispozici je i venkovní krb se sezením. WI-FI připojení k internetu - ZDARMA !!!

Stravování

Vlastní.

Náš názor

Tiché místo bez diskoték, nádherná příroda, průzračné moře (okem se vidí množství ryb).Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Možnosti ubytování