800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FALKENSTEINER PARK PUNAT

  • Skvělá poloha hotelu
  • Před hotelem největší lodní přístav v Chorvatsku

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotel Park leží v parku, v borovém háji necelých 50 m od moře a skládá ze dvou objektů a to Park I. a Park II. Hotel je nově zrekonstruován na 4* a poskytuje služby „all inclusive“ včetně neomezené konzumace nápojů na all inclusive baru během dne (v minulých letech zde byla poskytována služba pouze „All inclusive light“).

Vybavení pokoje

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, jednolůžkové a rodinné. V hotelu jsou možné na vyžádání pokoje pro hendikepované osoby (bezbariérové). Hotel má také bezbariérové vstupy včetně výtahů, držadel, rampy na vozík. Všechny pokoje mají koupelnu s vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI připojení, klimatizaci. Většina pokojů je s balkonem (nezaručujeme).
V pokoji Superior je ložnice se 2 oddělenými lůžky a rozkládací gaučem (šířka 140 cm) pro maximálně 2 děti do 12 let. V rodinném pokoji je ložnice s manželskou postelí a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Pokoj Komfort je určen pouze pro mladé osoby, v pokoji je francouzské lůžko a houpací síť.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, terasa s překrásným výhledem na ostrov Krk, venkovní bazén, bar u bazénu, posilovna, masážní, pedikérský a kadeřnický salón, parkoviště. Pro děti je zde herna a dětský bazén. V blízkosti hotelu se nachází dětské hřiště a kosmetický salón. Hotel zajišťuje animaci pro děti i dospělé, taktéž hudební a zábavné večery během sezóny.

Pláž

Upravené pláže jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Pro milovníky přírody jsou zde překrásné, až obrázkové zátoky s oblázkovými plážemi. Rozléhají se v délce 8 km jižním směrem. K těm nejbližším vede pobřežní pohodlná cesta, po které jezdí v sezóně turistický vláček. Vhodná také pro hendikepované osoby vzhledem k upraveným vstupům do moře. K oblázkovým plážím v opuštěných zátokách vás může zavézt lodní taxi, které je vzdáleno cca 200 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, jogging stezka (promenáda) dlouhá 2,5 km, půjčovna jízdních kol, skútrů, člunů, jachet a plachetnic, centrum pro vodní sporty a potápěčské centrum. Tenisové dvorce jsou vzdáleny 3 km.

Strava

All inclusive.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
×