800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOLITUDO

  • Jediný hotel na tomto ostrově
  • Velký výběr místních specialit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Solitudo se nachází na nejjižnějším chorvatském ostrově Lastovo, je jediným hotelem na tomto ostrově. Leží na pobřeží v laguně malebné vesnice Pasadur, asi 20m od pláže a je obklopen borovicemi a středomořskou vegetací. Díky jedičnému umístění v panenské historické oblasti, jenž byla posledních více než 50 let uzavřena veřejnosti, nádherné přírodě a průzračně čistému moři představuje pobyt v hotelu Solitudo dokonalý úkryt před civilizací.

Ubytování

Hotel má kapacitu 60 pokojů a 12 luxusních hotelových suitů. Všechny pokoje jsou situovány na mořskou stranu, mají klimatizaci, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, trezor, SAT/TV, telefon. Některé pokoje mají navíc balkon nebo terasu.

Vybavení

Hosté mají k dispozici recepci, restauraci s krásnou terasou, piano bar, směnárnu, dalmatinskou konobu s velkým výběrem místních specialit, malý obchod. Hotel má také saunu a jacuzzi, fitness s pohledem na moře. Je zde potápěčské centrum s potápěčskou školou. Potápěčské centrum nabízí denní, noční a dobrodružné potápění, ceny podle počtu ponorů. Před hotelem je molo na jachty. V blízkosti je možnost vodních sportů a půjčovna jízdních kol, skútrů a automobilů, stezky pro turisty a běžce.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Pláže před hotelem jsou skalnaté, nově upravené. Připojení k internetu je zdarma v prostoru recepce a aperitiv baru.

Možnosti ubytování