800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyARTATORE apartmány

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Osada Artatore se nalézá v zátoce Artatura, cca 8 km vzdálené od Malého Lošinje. Osadu tvoří převážně rekreační chaty a apartmány, které obklopuje borový les, olivovníky a další mediteránské rostlinstvo. Je zde obchod a dvě restaurace. Z autobusové zastávky je v sezoně každodenní spojení se Záhřebem, Rijekou a Ljubljanou. Každý den jezdí katamarán Mali Lošinj-Rijeka, dále katamarán Mali Lošinj-Benátky/Mali Lošinj-Ancona. Je zde možnost pronájmu loděk, možnost výletů na okolní ostrovy (Susak, Ilovik).

Ubytování

Všechny apartmány mají ložnici (e), kuchyň s denní místností, sociální zařízení, balkon nebo terasu. Apartmány nejsou rozlišeny počtem ložnic. Připojení k internetu na dotaz (v některých apartmánech v ceně, jinde za příplatek), stejně tak možnost pobytu se psem (platí se až na místě podle místního ceníku 5-10 EUR na den).

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou rozmanité. Někde jsou kamenité, skalnaté, někde je pozvolný vstup s pláží s hrubým pískem a kamínky (ve vodě kameny). Při procházce podél pobřeží naleznete mnoho skrytých malebných zátok, ve kterých si budete moci nerušeně užívat své dovolené.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
×