Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Artatore

ARTATORE apartmány

  Poloha a popis

  Poloha

  Osada Artatore se nalézá v zátoce Artatura, cca 8 km vzdálené od Malého Lošinje. Osadu tvoří převážně rekreační chaty a apartmány, které obklopuje borový les, olivovníky a další mediteránské rostlinstvo. Je zde obchod a dvě restaurace. Z autobusové zastávky je v sezoně každodenní spojení se Záhřebem, Rijekou a Ljubljanou. Každý den jezdí katamarán Mali Lošinj-Rijeka, dále katamarán Mali Lošinj-Benátky/Mali Lošinj-Ancona. Je zde možnost pronájmu loděk, možnost výletů na okolní ostrovy (Susak, Ilovik).

  Ubytování

  Všechny apartmány mají ložnici (e), kuchyň s denní místností, sociální zařízení, balkon nebo terasu. Apartmány nejsou rozlišeny počtem ložnic. Připojení k internetu na dotaz (v některých apartmánech v ceně, jinde za příplatek), stejně tak možnost pobytu se psem (platí se až na místě podle místního ceníku 5-10 EUR na den).

  Stravování

  Vlastní.

  Pláž

  Pláže jsou rozmanité. Někde jsou kamenité, skalnaté, někde je pozvolný vstup s pláží s hrubým pískem a kamínky (ve vodě kameny). Při procházce podél pobřeží naleznete mnoho skrytých malebných zátok, ve kterých si budete moci nerušeně užívat své dovolené.