800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOPARI kemp mobil home

  • Vzdálenost cca 100 m od pisčité pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vlevo od hlavní silnice na úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav.
Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko-písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub.

MOBIL HOME - KEMP LOPARI - NEREZINE (OSTROV LOŠINJ)
Nachází se mezi starobylým městečkem Osor (odděluje zde ostrovy Cres a Lošinj padacím mostem ) a malebným rybářským místem Nerezine. Leží na samém moři.

Ubytování

V tomto kempu nabízíme ubytování v mobilních chatách (mobil home) typu Comfort pro 4-6 osob. Mají 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň, obytnou část s možností rozkládacího lůžka, sociální zařízení a terasu se zahradním nábytkem.

Vybavení

Kemp je prostorný a je dobře vybaven. Hostům je zde k dispozici prostorná klimatizovaná recepce s oddělenou výstavní částí s tradičními námořními exponáty. Zde je k dispozici internet. V kempu jsou moderní komfortní sanitární zařízení přizpůsobená i dětem, batolatům a invalidům. Je zde k dispozici také prádelna. Kvůli ideálním parametrům větru je Nerezinski záliv již dlouhá léta vyhledávaným místem pro surfaře. Ke sportovnímu vyžití poslouží dále univerzální hřiště, půjčovna kol, vodní sporty. V příjemném přírodním prostředí se nachází restaurace Lopari á la carte, k nákupu slouží zdejší obchod, k dalšímu osvěžení jsou zde kiosky s nápoji, se zmrzlinou. V blízkosti kempu je benzinová stanice rovněž s nabídkou nápojů, novin, drobného zboží. WI-FI internet je dostupný v celém areálu kempu - za poplatek.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Celý se nalézá v borovicovém háji. Je rozdělen na 3 pásma a k moři vedou upravené cesty přímo na cca 800 m dlouhou písčito-oblázkovou pláž. Ta je rozdělena na část přírodní a část upravenou s pozvolným vstupem do moře vhodnou pro děti. Kemp je zařízen na pobyt s domácími zvířaty a menší část pláže je zde vyhrazena jejich koupání.

×