800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HELIOS - park

Hotel se nachází v zátoce „Čikat“, je umístěn v piniovém lese a v atriu má krásnou subtropickou floru. Od centra města je vzdálen 2 km. Je to starší jednopatrový atriový hotel. V této kapacitě č. 2 nabízíme pokoje třílůžkové s možností přistýlky, dvoulůžkové, jednolůžkové do parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v zátoce „Čikat“, je umístěn v piniovém lese a v atriu má krásnou subtropickou floru. Od centra města je vzdálen 2 km. Je to starší jednopatrový atriový hotel.

Ubytování

V této kapacitě č. 2 nabízíme pokoje bez balkonu do parku třílůžkové s možností přistýlky, dvoulůžkové a jednolůžkové.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace s prostornou terasou, restaurace á la carte Diana, Hortensia a Lanterna u moře v blízkosti hotelu, aperitiv bar, stánek s novinami a suvenýry, kulečník, směnárna, zapůjčení trezoru za poplatek. V blízkosti hotelu slouží ke sportovnímu vyžití tenisové dvorce, hřiště na kopanou, minigolf, kuželky, stolní tenis, škola potápění, vodní pólo, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další. Pro děti a dospělé je organizovaná bohatá celodenní animace.

Stravování

Švédský stůl, cena neobsahuje nápoje k večeři.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s hrubým pískem, s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 100 m od hotelu. Na pláži je dětské hřiště. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Vhodné pro rodiny s dětmi.

×