800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RAPOČA-NEREZINE kemp mobil home

  • Pláž se nachází cca 100 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Vlevo od hlavní silnice na úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav.
Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice.

Poloha

MOBIL HOME - KEMP RAPOČA - NEREZINE (OSTROV LOŠINJ)
Nachází se na okraji Nerezine, v borovém háji. Severovýchodní strana kempu je obklopena oblázkovými a částečně kamenitými plážemi. Pláž pro psy se nachází 50 m od kempu.

Vybavení

Hosté mají v areálu kempu k dispozici café bar, obchod, pekárnu, směnárnu, internetový koutek. Pro děti je tu dětské hřiště. WI-FI internet je dostupný v celém areálu kempu - za poplatek.

Ubytování

V kempu Rapoća nabízíme ubytování v mobilních chatách (mobil home) typu Comfort pro 4-6 osob. Mají 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň, obytnou část s možností rozkládacího lůžka, sociální zařízení a terasu se zahradním nábytkem.

Pláž

V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko-písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal přímo na pláži a půjčovna jízdních kol. Kemp má dvě moderně vybavené sanitární zařízení, přizpůsobené také pro invalidy a prádelnu.

Strava

Vlastní.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
×